Від НУШ до НУП

Від НУШ до НУП

«ВІД НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ДО НОВОГО УКРАЇНСЬКОГО ПОЗАШКІЛЛЯ»

 

З 5 по 7 лютого 2020 року у місті Київ Комиса І.В., методист закладу, презентувала досвід роботи Центру «Грані» на другому Відкритому методичному фестивалі закладів позашкільної освіти «КYIV-М-FEST» «ВІД НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ДО НОВОГО УКРАЇНСЬКОГО ПОЗАШКІЛЛЯ».

 

Участь у фестивалі взяли не тільки найкращі заклади позашкільної освіти м. Києва, а й Броварський Палац творчості, Палац учнівської молоді м. Луцька, Славутицький Палац дітей та юнацтва, Рівненський міський Палац, Центр дитячої та юнацької творчості м. Кропивницького, Запорізький обласний центр науково-технічної творчості «Грані», Центр дитячої та юнацької творчості м. Бердянська тощо.

 

У рамках фестивалю пройшла ІХ Відкрита міська методична виставка-конкурс методичних матеріалів. На виставці було представлено стендові презентації, виставкові банери, друковані матеріали (програми, проекти, наукові публікації, навчально-методичні посібники, дидактичні збірники, збірники методичних рекомендацій, методичні розробки тощо) за номінаціями:

 

–  «Формувальне оцінювання у позашкільній освіті»

–   «Soft skills» та засоби їх розвитку у позашкільній освіті»

–  «Індивідуальна освітня траєкторія позашкільника».

 

Досвід роботи Центру «Грані» за темою: «Залучення вихованців до технічної творчості як засіб розвитку «soft skills» посів гідне місце серед понад 50-ти методичних робіт, що було представлено на виставці.

 

Незабутні фестивальні дні запам’яталися виступами, майстер-класами від провідних фахівців, тренінгами, новими знайомствами, яскравими враженнями, чарівною атмосферою!

 

Дивитися фото