Дистанційна робота в Гранях

Дистанційна робота в Гранях

Дистанційні заняття в Центрі «Грані»

 

Під час жорсткого карантину у квітні 2021 р. педагоги Центру НТТУМ «Грані» проводять в різних формах дистанційну роботу з вихованцями, розробляють відеоуроки, роблять креслення  для проведення учнями практичної роботи вдома, готують методичні розробки тощо.

 

Пропонуємо ознайомитись з деякими формами дистанційної роботи, зокрема,  в відділі STEM-освіти Центру:

 

За період дистанційної роботи керівником гуртка «Лего-конструювання» Бабаковою Оленою Вячеславівною були надіслані вихованцям інструкції для побудови моделей з лего-деталей за темами «День народження» та «Космос». Також керівником гуртка були розроблені план-конспект до заняття «Мій будинок. Поняття інтер’є́р»  та технологічна картка до теми «Конструювання плоского двоповерхового будинку»:

 

 

 

 

Керівник дитячої телестудії «Грані» Едель Михайло Григорович проводив групові та індивідуальні заняття (зокрема, з підготовки до вступу у цьому році вихованки Ольги Залевської до Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім.. Карпенко-Карого на спеціальність «кінорежисура»), демонстрував та проводив обговорення виготовленіих ним же відеоуроків за навчальним планом:

 

 

 

 

Керівником гуртків «Web-програмування» та «Програмування мовою Python» Луцишиним Максимом Віталійовичем разом з вихованцями були виконані доопрацювання сайтів для Всеукраїнського конкурсу створення вебсайтів «Літературна візитка краю». Також ним було проведено дистанційні заняття у гуртку «Програмування мовою Python» за темою «Робота з файлами». Результат роботи: вихованці освоїли базові функції роботи з файлами, створили  калькулятор з пам’яттю історії обчислень:

 

 

 

Пропонуємо ознайомитись і з іншими відеоуроками та дистанційними заняттями педпрацівників Центру «Грані»