До Дня Соборності України

До Дня Соборності України

Напередодні та в День Соборності  та Свободи України в гуртках обласного Центру НТТУМ «Грані» проводяться бесіди на тему цієї важливої події. Не оминули стороною її і в народному художньому колективі «Дитячо-юнацька телестудія «Грані».  Ось невеличкий нарис від юної журналістки Поліни Смаль:

«Чи кожен знає, що за свято 22 січня? Це день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Це дуже важливе свято для кожного українця. Саме тоді люди були готові віддати життя за нашу країну та хотіли вирватися з омани у яку їх ввели. Щороку у цей день відзначається День Соборності в Україні. Мені дуже хочеться, щоб  у цей день ми вшановували нашу країну та відстоювали її гідність.

Сьогодні у нашому теплому колі телестудії «Грані»  ми отримали від наших педагогів дуже багато інформації на цю важливу тему, у тому числі передивились документальні фільми. Потім нам продемонстрували кілька телепередач та відеофільмів, які створили вихованці студії у минулі роки на тему патріотизму, та любові до Батьківщини.  Ця естетична «трапеза» тривала приблизно годину, та час пролетів непомітно і вже треба було подовжувати заняття. Та, на правду, я б з великим задоволенням продовжила переглядати відео та обговорювати їх.

Поліна Смаль – вихованка ТС «Грані».

Ось декілька телепередач та відеофільмів, створених студійцями:

Супер-експерт (вип 2) 

Невипадкові зустрічі (вип. 2)

Підтримай армію України

Прапор України