З Днем Конституції України

З Днем Конституції України

З нагоди святкування та з метою гідного відзначення Дня Конституції України, ураховуючи важливе значення Основного Закону України у розбудові правової, демократичної держави педагогічним колективом Центру «Грані» 27 – 30 червня 2022 року організовано проведення низку культурно-мистецьких та патріотичних заходів.

Упродовж дня 28-го червня на подвір’ї Центру проводились різноманітні майстер-класи, вікторини; працювали інформаційно – тематичні локації, книжкова виставка для дітей міста та для дітей внутрішньо переміщених осіб з різних областей України таких, як: Донецька область (м. Маріуполь),  Запорізька область (м. Орехів, м. Пологи, м. Гуляйполе, м. Мелітополь), Харківська область та інші.

Діти, віком від 3 до 15 років за допомогою педагогів виготовляли  літаючі моделі ракет, найпростіші моделі вітрильників, квітки соняшника з паперу, виготовляли браслет «Єдність». Самі маленькі відвідувачі розмалювали  «Малий герб –тризуб».

 

Окрім цього були представлені три інформаційно – тематичні локації:

–         Колаж. Картина «Доброго вечора, ми з України»;

–         Аплікація з прапорів областей України «Україна єдина»

–         Інтерактив з програмуємим роботом «Цікавинки Botley».

 

Також на сайті закладу представлені відеороліки до Дня Конституції України:

1)   Історія Конституції – https://www.youtube.com/watch?v=QBoLe_BOaIk

2)   Вікторина до Дня Конституції – https://www.youtube.com/watch?v=ya63BSyyPxo

3)   Дитяче розвиваюче відео, яке допоможе ознайомити їх з  державним святом –  Днем Конституції  України (28 червня) розкаже про основні права та обов’язки дітей; забезпечить формування у дитини патріотичних почуттів – https://www.youtube.com/watch?v=0l1hcz-6U1w.

 

27 та 30 червня наші керівники гуртків працювали та працюватимуть у Волонтерському центрі «Я – Маріуполь» з майстер-класами «Український віночок», «Конструювання різних типів техніки  за допомогою конструктора ЛЕГО», вікториною «Що я знаю про Україну?», розважальними конкурсами – загадками, руханками.

Прийміть щирі вітання з нагоди свята Дня Конституції України!

Щиро зичимо доброго здоров’я, родинного благополуччя та життєвих гараздів і мирного неба над головою!

Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни. Бажаємо, щоб мир і злагода сприяли подальшій розбудові правової держави! Миру всім нам, розквіту та скорішої перемоги над ворогом!

 

Дивитись фото