Квітнева методична рада

Квітнева методична рада

Квітнева методична рада в умовах воєнного стану

 

27 квітня 2023 року у КЗ «ЗОЦНТТУМ «Грані» Запорізької обласної ради в інтерактивному форматі відбулось засідання методичної ради. Методисти, завідувачі відділів, педагоги закладу стали активними учасниками обговорення актуальних проблем.

 

З питання «Формування ключових компетентностей вихованців Школи юного науковця» виступила Зіновєєва О.В., методист науково-технічного відділу МАН закладу. Вона пояснила особливості формування предметних та життєвих компетентностей особистості в системі розвитку обдарованості у закладі позашкільної освіти на прикладі моделі роботи гуртків відділу.

 

Комиса І.В., методист відділу методичного, надала практичні рекомендації щодо методичної підтримки педагогічних працівників  ЗПО під час організації освітнього процесу в умовах воєнного стану. Вона акцентувала увагу на основних позиціях, які варто враховувати в організації освітнього процесу в закладах освіти у воєнний час за напрямами: нормативно-правова база в умовах воєнного стану в Україні; організація освітнього процесу в ЗПО під час дії правового режиму воєнного стану в 2022-2023 н.р.; рекомендації для педагогів щодо забезпечення якості позашкільної освіти в умовах війни; корисні покликання для педагогів та батьків щодо роботи з дітьми у воєнний час.

 

Бондаренко О.Б., завідувач відділу методичного підбила підсумки роботи Школи молодого методиста за 2019-2022 рр., зупинилась на особливостях дистанційної роботи методистів закладу у воєнний час, запропонувала оновити назву Школи та надала для обговорення перспективний план роботи на 2023-2026 рр.

 

Кубатко О.М., голова МО педагогів STEM-відділу, Тюкова Л.М., голова МО педагогів відділу ПТМ, Адамович А.В., голова відділу ХТВ, Тамкович І.О., завідувач науково-технічного відділу МАН закладу виступили з ґрунтовним аналізом роботи своїх МО протягом 2022-2023 н.р., проаналізували діяльність МО та запропонували перспективне планування на наступний період.

 

Всі присутні дійшли висновку, що введення в Україні з 24.02.2022 воєнного стану позначилося на всіх сферах людського життя. Особливих змін зазнала освітня галузь, зокрема позашкільна. Чимало ЗПО не працюють, деякі — приймають тимчасово переміщених осіб, організовують освітній процес дистанційно, консультують батьків тощо. Сьогодення внесло корективи в освітянське життя та незмінним лишилося те, що усі ми маємо працювати заради наших дітей. Робота кожного наразі надзвичайно важлива.

 

Ми дякуємо кожному педагогу, що робить максимум задля ПЕРЕМОГИ: приймає внутрішньоперемішених осіб, займається волонтерством, допомагає тим, хто цього найбільше потребує, працює в тилу.

 

ПЕРЕМОГА вже БЛИЗЬКО. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

 

Комиса І. В. методист вищої категорії

 

ДИВИТИСЬ ФОТО