Конкурс IT_TEEN_ZP

Конкурс IT_TEEN_ZP

Комунальним закладом «Запорізький обласний Центр науково-технічної творчості «Грані» Запорізької обласної ради (далі – Центр НТТУМ «Грані») проводиться відкритий обласний конкурс з інформаційних технологій для учнівської молоді «IT_TEEN_ZP»  (далі – Конкурс).

 

Запрошуємо до участі здобувачів освіти віком від 8 років до 21 року включно закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, позашкільної та вищої освіти.

 

Конкурс проводиться у двох вікових категоріях (якщо інше не зазначено у вимогах до відповідної номінації):  молодша – для учасників віком від 8 до 14 років включно; старша – для учасників віком від 15 до 21 року включно.

 

Строки проведення конкурсу – з 01 квітня 2023 року по 04 листопада 2023 року.

 

Конкурс проводиться у два етапи:

–      I етап відбірковий (заочний, онлайн): реєстрація, подача робіт. Термін проведення: з 1 квітня по 30 вересня 2023 року. Результати I етапу:  з 10 по 20 жовтня 2023 року.

–      II етап фінальний (очний): Захист та презентація робіт. Термін проведення: 04 листопада 2023 року (дистанційний формат).

 

Конкурс проводиться у наступних номінаціях: «Статична 2D графіка», «2D анімація», «Web front-end», «Сайт на конструкторі», «Відеомейкінг», «Саунддизайн»,  «Розробка на Scratch», «Цифрова фотографія».

 

Для участі в Конкурсі необхідно зареєструватися за покликанням https://cutt.ly/M4UTfG2 та подати конкурсні роботи у формі реєстрації згідно з Інформаційно-методичними рекомендаціями щодо проведення відкритого обласного конкурсу з інформаційних технологій для учнівської молоді «IT_TEEN_ZP» (на сайті www.grani.in.ua, розділ «Документація/Масова робота»).

 

Кожен учасник має право брати участь у необмеженій кількості номінацій.

 

В одній номінації учасник може подати будь-яку кількість робіт.

 

На Конкурс приймаються роботи, які були зроблені авторами самостійно. Всю відповідальність за оригінальність та авторство використаного матеріалу несе учасник конкурсу.

 

Допускається подача проєктів від команди учасників.

Форма для реєстрації відкрита до 23:59 30 вересня 2023 року.

 

Більше інформації за покликанням https://cutt.ly/54LidZr

 

Чекаємо на Ваші роботи!