Методична рада в дистанційному форматі

Методична рада в дистанційному форматі

27 квітня 2021 року у КЗ «ЗОНТТУМ «Грані» Запорізької обласної ради у форматі ZOOM-конференції відбулось засідання методичної ради. Методисти, завідувачі відділів, педагоги закладу стали активними учасниками обговорення актуальних проблем.

 

Комиса І.В., методист відділу методичного ознайомила учасників з сучасною та актуальною темою: «Емоційний інтелект як життєвий ресурс». Емоційний інтелект – це особистісна характеристика, що допомагає збалансувати емоції і розум, відчути внутрішню свободу та відповідальність за себе, усвідомити власні потреби і мотиви поведінки, рівновагу, а також скорегувати стратегію власного життя. Було надано ґрунтовний звіт за результатами дослідження емоційного інтелекту педагогів закладу за методикою ЕмІн Д.В. Люсіна. Проаналізовано рівні емоційного інтелекту: міжособистісний емоційний інтелект (МЕІ) – розуміння емоцій інших людей та управління ними, а також внутрішньо-особистісний емоційний інтелект (ВЕІ) – розуміння власних емоцій та управління ними.

 

Про роботу Шкіл при методичній раді: професійної адаптації молодого педагога, комп’ютерної грамотності педагогів, молодого методиста розповіли їх керівники – Бондаренко О.Б., Комиса І.В., Примерова Т.М.

 

Проаналізували роботи МО за звітний період та надали ґрунтовний звіт голови МО: Кубатко О.М. – методист STEM-відділу, Зіновєєва О.В. – методист відділу МАН, Бережна М.П. – голова МО ХТВ, Люльченко І.П. – завідувач СТВ, Тюкова Л.М. – методист відділу ПТМ.

 

Про особливості роботи з обдарованими дітьми в умовах пендемії (на прикладі Конкурсу МАН) доповіла Зіновєєва О.В., методист відділу МАН.

 

Online-засідання методичної ради довело, що в умовах жорсткого карантину ми продовжуємо відкривати нові можливості для спілкування та шукати креативні шляхи подолання сучасних викликів!

 

 

Дивитись фото