Методична рада в інтерактивному форматі

Методична рада в інтерактивному форматі

 

26 листопада 2020 року у КЗ «ЗОЦНТТУМ «Грані» Запорізької обласної ради в інтерактивному форматі відбулось засідання методичної ради. Методисти, завідувачі відділів, педагоги закладу стали активними учасниками обговорення актуальних проблем.

 

Комиса І.В., методист відділу методичного, надала ґрунтовний звіт за результатами дослідження «Створення позитивного іміджу Центру «Грані» як закладу позашкільної освіти», яке відбулося протягом вересня-листопада 2020 року. Метою дослідження стало визначення іміджу Центру «Грані» відповідно критеріїв, розроблених методичною службою закладу та вироблення перспективи та стратегії розвитку в рамках проєкту поліпшення іміджу закладу. У дослідженні взяли участь всі учасники освітнього процесу: педагоги, вихованці середнього та старшого шкільного віку, батьки вихованців (взяли участь дистанційно через мережу Internet, Vaber). Було проаналізовано результати досліджень та донесла до присутніх відомості про те, що імідж закладу позитивний (складає 4,01 бали за 5-ти бальною шкалою), але потребує певного удосконалення. Тому наступний етап роботи – визначення пріоритетних завдань та відпрацювання механізму щодо оптимізації іміджу. У рейтингу критеріїв іміджу Центру «Грані» першу позицію займає «рівень якості знань»,  що підтверджує думку про основну місію нашого закладу – надання дітям якісних сучасних додаткових освітніх послуг, адже саме цього діти та їх батьки чекають від нас.

 

Про організацію планування методичної роботи в Центрі «Грані» на 2021 рік доповів Ревков О.В., заступник директора з навчально-методичної роботи.

 

Цікавий творчий звіт та презентацію досвіду роботи надали: Едель М.Г., керівник «Народного художнього колективу» дитячо-юнацької телестудії «Грані», керівник гуртка «Аудіо відео технології», керівник гуртка методист та Михайлова А.О., керівник гуртка «Конструювання одягу».

 

Смирнова А.В., завідувач відділу STEM-освіти, керівник гуртка «Основи робототехніки та комп’ютерного моделювання», провела педагогічний практикум «Інтерактив в освітньому процесі – від ідеї до втілення». Присутні ознайомилися з поняттям «інтерактивне навчання», його принципами та методами, а тож з відеоредакторами iMovie, Movavi, inShot. Вона запропонувала працювати за інноваційною технологією «Піксель-арт». Присутні розподілилися на 3 команди за принципом обирання країни та об’єднання в групи за частинами світу. Кожна група обрала свій колір та використовуючи інтерактивні методи: «мозкового штурму», «мікрофон», «дискусія», «дерево рішень», знайшла відповідь на питання: «Як можна використовувати технологію «Піксель-арт» в освітньому процесі?». При цьому учасники гри використовували ґаджети.

 

Засідання методичної ради довело, що ми продовжуємо відкривати нові можливості для спілкування та шукати креативні шляхи подолання сучасних викликів!