Методична рада незламних

Методична рада незламних

29 листопада 2022 року в КЗ «ЗОЦНТТУМ «Грані» ЗОР на платформі ZOOM в умовах екстреного відключення електроенергії, з використанням можливостей мобільного Інтернету, альтернативних носіїв та джерел живлення, відбулось чергове засідання методичної ради. Незламні методисти, завідувачі відділів, педагоги закладу, які наразі перебувають у Дніпропетровській, Закарпатській, Запорізькій областях стали активними учасниками обговорення актуальних питань з позашкільної освіти в особливих умовах воєнного стану.

 

Ревков О.В., голова методичної ради підбив підсумки роботи над науково-методичною проблемою закладу у 2018-2022 рр. Він наголосив на тому, що впровадження STEM-освітніх ідей, новітніх методів навчання, використання інтерактивних технологій, розвиток творчих здібностей вихованців, надання знань, вмінь та розвиток здібностей дітей в різних сферах діяльності – одне з вагомих завдань сучасності. І наш заклад займає гідне місце у вирішенні цих завдань. Бондаренко О.Б. окремо висвітлила питання плідної роботи методичної служби закладу у 2022 році щодо якісного методичного супроводу педагогів, вдосконалення самоосвіти та фахового рівня.

 

Адамович А.В., методист відділу художньо-технічного, презентувала систему роботи з виховання патріотичних почуттів вихованців засобами художньо-технічної творчості. Особливу увагу доповідач приділила висвітленню змісту заходів практичної реалізації діючої моделі національно-патріотичного виховання ХТВ Центру «Грані».

 

Смирнова А.В., завідувач відділу STEM-освіти, провела дистанційний педагогічний практикум «Отримання авторського патенту: що потрібно знати і робити». Присутні дізналися про документи, які необхідно підготувати для отримання послуги, умови та випадки її надання, результат та способи отримання результату, вартість надання послуги, підстави для відмови надання послуги, з якого моменту виникає авторське право тощо. Учасники практикуму подискутували з приводу, чи є свідоцтво про державну реєстрацію авторського права на твір доказом належності права автора на нього, чи захищає свідоцтво права автора? Дійшли до важливого висновку – перед реєстрацією авторського права необхідно бути впевненим, що ви не створюєте плагіат на інший твір з авторським правом!

 

З творчим звітом в рамках атестації та презентацією власного досвіду роботи виступила Бережна М.П., керівник гуртка ««Техніка. Природа. Фантазія», яка розкрила секрети своєї педагогічної майстерності.

 

Комиса І.В., методист відділу методичного презентувала для обговорення новий тематичний Збірник «Грані науково-технічної творчості Запорізької області» за темою «Впровадження STEM – освіти в науково-технічну творчість учнівської молоді як запорука профорієнтації та адаптації  до життя в сучасному суспільстві (з досвіду роботи над проблемною темою)».

 

Незвичне засідання методичної ради довело, що всупереч викликів сьогодення ми продовжуємо шукати інноваційні шляхи їх вирішення. Тримаємо освітянський стрій!

 

ПЕРЕМОГА вже БЛИЗЬКО! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

 

Дивитись ФОТО