Методична рада

Методична рада

28.02.2020 р., в останній день «Методичного тижня»  в Центрі НТТУМ «Грані» відбулося засідання методичної ради закладу. Питання «Про роботу з вивчення і творчого впровадження передового педагогічного досвіду» презентували заступник директора з НМР О. В. Ревков та голови методичних об’єднань керівників гуртків: початкового технічного моделювання Л. М. Тюкова, Малої Академії наук  О. В. Зіновєєва, спортивно-технічного профілю Т. С. Матвієнко та STEM-освіти Кубатко О. М.

Члени методичної ради заслухали доповідь-презентацію «Розвиток творчої особистості вихованця в гуртках спортивно-технічного профілю», з якої виступила методист Матвієнко Т. С.

Було обговорено хід атестації педагогів Центру «Грані» та роль методичної служби у підготовці керівників гуртків до атестації.

Про організацію та проведення обласного семінару керівників гуртків спортивно-технічного профілю, який відбудеться у березні на базі Центру «Грані», розповів завідувач  відділу спортивно-технічного Люльченко І. П.. Була обговорена та схвалена програма семінару, розподілили обов’язки між членами методичної ради щодо проведення семінару.

Заключним акордом засідання стало відвідання виставки методичних матеріалів, підготовлених педагогами закладу за минулий рік.

 

Дивитись фото