«Методичний тиждень» незламності та фахового спілкування

«Методичний тиждень» незламності та фахового спілкування

З 20 по 27 лютого 2023 року в Комунальному закладі «Запорізький обласний Центр НТТУМ «Грані» Запорізької обласної ради пройшов «Методичний тиждень».

 

Цей традиційний захід в арсеналі педагогів-позашкільників було організовано з метою розвитку педагогічної та професійної майстерності педагогічних працівників, створення мотивації для фахового вдосконалення, активізації творчого потенціалу, надання інформаційно-методичної та практичної допомоги педагогам в умовах воєнного стану.

 

Протягом тижня керівники дитячих творчих колективів отримали методичні рекомендації та індивідуальні консультації щодо організації роботи в сучасних умовах.

 

У форматі інтелектуального інтерактиву пройшов майстер-клас «Підготовка до створення тематичного збірника», під час якого практичним досвідом поділилися методисти відділу STEM-освіти Бойчук Є.Е. та Кубатко О.М.

 

На засіданні методичної ради закладу було обговорено питання планування роботи ЗПО над єдиною проблемною темою на 2023-2026 рр. та актуальність розвитку ключових компетентностей вихованців згідно з нормативно-правовими документами.

 

В рамках «Методичного тижня» відбувся обласний онлайн-семінар «STEM-освіта в ЗПО – запорука профорієнтації та адаптації до життя в сучасному суспільстві», що став регіональним, бо його учасниками та спікерами стали позашкільники Запорізької , Хмельницької, Черкаської, Тернопільської та Івано-Франківської областей.

 

В рамках тижня відбулося засідання атестаційної комісії, під час якої  педагоги, що атестуються, надали ґрунтовні творчі звіти з досвіду роботи.

 

Майстер-клас в рамках проведення благодійної виховної акції «Все буде Україна!», провела Бондаренко О.Б., керівник гуртка «Паперопластика», завідувач відділу методичного.

 

На сайті закладу працює онлайн-виставка «Методичний Вернісаж 2023», де зібрано методичні доробки педагогів Центру «Грані» за номінаціями: методичні рекомендації; розробки занять, виховних заходів; методичні розробки; доповіді, реферати; творчі звіти; тренінги, майстер-класи; професійні конкурси; з досвіду роботи.

 

Педагоги Центру «Грані» – це самовіддані та творчі особистості, які щодня своїми вчинками демонструють, що педагог-позашкільник – це людина неймовірної сили. В умовах повномасштабної російської агресії та введення воєнного стану в Україні педагогічний колектив Центру «Грані» продовжує працювати на своєму педагогічному фронті та підтримувати віру в нашу ПЕРЕМОГУ!

 

Ірина Комиса – методист вищої категорії Центру НТТУМ «Грані»

 

ДИВИТИСЬ ФОТО