Неба високого прагнути!

Неба високого прагнути!

 

Неба високого прагнути!

 

З 3-го по 6-те листопада обласний Центр НТТУМ «Грані»  провів обласний конкурс-змагання з   ракетомоделювання “Україна на орбіті” у дистанційному форматі  (такі змагання з пневмо-гідравлічних ракет проводяться вперше в Україні ).

 

Початок заклали юні ракетомоделісти смт Михайлівка  (керівник – Хникін О.М.). Добрі льотні якості показали моделі Шані Вадима і Притули Каріни.

 

Вихованці ” Сузір’я “ з Оріхова  (керівник Сидоров Ю. М.) здивували чудовими результатами і гарною командною роботою . Високий клас і майстерність продемонстрували Довлєв Олександр і Довлєв Денис.

 

На третій день змагань в боротьбу за особисту і командну першість вступили вихованці гуртків ракетомоделювання Запорізького академічного ліцея №23  та гімназії “Інтелект” смт  Кушугум  (керівник Потапенко В. Е. ). Цей день пройшов у цікавих, часом драматичних, польотах в  складних метеорологічних умовах.

 

Під час змагань усі учасники дотримувались протиепідеміологічних заходів.

 

Велика заслуга у якісній організації та проведенні заходу належить завідувачу спортивно-технічного відділу Центру «Грані» Люльченку Ігору Петровичу та керівнику ракетомодельного гуртка Потапенку Володимиру Едуардовичу.

 

За підсумками трьох днів змагань:

 

Перше командне місце посіли учні гімназії ” Інтелект “;

 

Друге місце – учні навчального закладу “Сузір’я” ;

 

Третє місце – за вихованцями гуртка ЗАЛ №23

 

Конкурс з ракетно – космічного моделювання показав, що заняття в гуртках спортивно-технічного напрямку користуються не аби яким попитом. А, практичні старти моделей, окрім пізнавального, мають ще й виховне, патріотичне і загально національне значення

 

Дивитись фото