Обласний конкурс для наймолодших

Обласний конкурс для наймолодших

20-го березня 2021 року Комунальний заклад «Запорізький обласний Центр НТТУМ «Грані» ЗОР провів обласний конкурс з початкового технічного моделювання для молодших школярів «Сильна Україна – запорука миру».

 

Біля 20-ти вихованців від 7-ми до 10-ти років із закладів позашкільної освіти Запорізької області змагались в виготовленні моделей літаків та автомобілів та знанні теоретичних основ авто- та авіабудування. На завершення кожен учасник продемонстрував польотні властивості виготовленого власноруч літака.

 

Перше місце та Кубок Центру «Грані» виборола команда Станції юних техніків м. Запоріжжя (керівник команди Рукас Любов Василівна).

 

На другому місцікоманда Запорізького обласного Центру НТТУМ «Грані» (керівник Кірішун Ірина Миколаївна).

 

Третє місце посіла команда Центру дитячої та юнацької творчості м. Токмака (керівник Бобир Володимир Валентинович).

 

Кращими в особистій першості стали Хохлов Денис із Запорізької міської станції юних техніків (керівник Рукас Любов Василівна) та Нежижим Владислав з Центру «Грані» (керівник Бережна Марія Павлівна).

 

Керівники команд також мали можливість поліпшити свої конструкторські навички – для них педагоги Центру «Грані» провели майстер-класи «Виготовлення автомоделі», «Паперкрафт. Об’ємна рухома іграшка «Котик» та «Робота з глиною на гончарному крузі».

 

Захід демонструвався у прямому ефірі на сайті Центру НТТУМ «Грані» (на каналі YouTube).

 

 

Дивитись фото