Обласні змагання з авіа- та ракетно-космічного моделювання

Обласні змагання з авіа- та ракетно-космічного моделювання

25-26 травня 2019 року Комунальний заклад «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» ЗОР за підтримки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації провів на аеродромі Центру підготовки польотами ім. О.І. Покришкіна (біля с. Широке під Запоріжжям) обласні змагання з авіа- та ракетно-космічного моделювання.  У заходах взяли участь 60 юних підкорювачів неба з міст Запоріжжя, Оріхова, Приморська, Василівки.
Творчі та небайдужі до неба і краси польоту хлопці та дівчата змагалися у польотах вільнолітаючих та радіокерованих класах авіамоделей, а також моделях ракет, які вони сконструювали і виготовили власними руками на заняттях технічних гуртків.

Незважаючи на нестійку погоду – часом дощ та поривчастий вітер, які перешкоджали польотам, всі учасники залишились задоволеними. В перервах між стартами юних моделістів – учасників змагань – проходили показові виступи дорослих спортсменів-авіаторів з радіокерованих моделей. Всі присутні на заході також мали змогу подивитись захоплюючий політ справжнього літака ЯК-52, яким керував досвідчений пілот, з демонстрацією фігур вищого пілотажу.

Професійне журі визначило кращі команди: ЗОШ №2 м. Приморська (ракетомоделювання) та Центру дитячої та юнацької творчості Шевченківського району м. Запоріжжя (авіамоделювання), які отримали кубки переможців. А юні моделісти – переможці у особистих заліках були відзначені Дипломами та пам’ятними медалями.

 

дивитися    фото     відеосюжет