Програмування мовою Python

Програмування мовою Python

 

Писати програми – заняття захопливе і часом непросте, що передбачає здатність самостійно і творчо мислити. Програму розраховано для дітей віком від 10 років. Уже в такому віці учні захоплюються програмуванням (особливо графічних та ігрових програм). Учні такої вікової категорії потребують цікавого та веселого навчання, тому вивчення програмування відбувається за допомогою програмних засобів малювання.

 

У навчальному курсі використовують мову програмування високого рівня Python, яка є однією з найпотужніших  сучасних мов програмування загального призначення. Python – нова мова програмування, потенціал якої лише розкривається і ще не використовується у повній мірі. До того ж це проста у вивченні мова програмування, а готовий код легко читати, що дозволяє краще засвоїти навички з побудови алгоритмів

 

Середовище розробки дозволяє одразу отримувати результат роботи, аналізувати та легко виправляти помилки у разі їх виникнення. У мові Python присутній спеціальний графічний модуль turtle, що дозволяє вивчати програмування при створенні простих малюнків. Це викликає в учнів підвищену цікавість, на відміну від складних математичних операцій.

 

Програма «Програмування мовою «Python»  сприяє практичному опануванню конструкцій мови програмування Python, правил і методів складання, редагування та використання програм у середовищі програмування, опанування навичок програмування, проектування та створення програм, розвиток інтелектуальних та творчих здібностей вихованців для подальшого вивчення поглибленого курсу інформаційних технологій та програмування для отримання відповідної IT-спеціальності.

 

Програму побудовано за лінійним принципом «від простого до складного». Послідовність викладення матеріалу є аналогічною послідовності викладення матеріалу в книжці Джейсона Бріггса «Python для дітей», яка написана автором спеціально для дітей молодшого шкільного віку.

 

 

Вік дітей: 10-18 років.

 

Запис до гуртка за посиланням

 

Заняття безкоштовні!