Про підсумки тижня відділу художньо-технічного

Про підсумки тижня відділу художньо-технічного

 

З  20.12 по 24.12.2021 року в Центрі «Грані» з метою підвищення професійної майстерності педагогічних працівників закладу, впровадження інноваційних технологій у роботу колективу, поширення досвіду роботи педагогів було проведено тиждень відділу художньо-технічного.

 

Напередодні тижня відбулась серйозна підготовка щодо організації та активної участі педагогів закладу у запланованих заходах.

 

Протягом цього періоду для педагогів та методистів Центру було організовано виставку бібліотечних новинок та фахових видань; проведено майстер-класи під загальним гаслом «Новорічний креатив».

 

Керівник гуртка «Паперопластика» Бондаренко О.Б. навчила колег прийомам роботи з бросовими матеріалами – втулками з паперових рушників, залишками фоамірану, старі СD диски. Кожен учасник майстер-класу виготовив різдвяний декор «Новорічна свічка».

 

Зайченко О.В., керівник гуртка «Архітектурне моделювання» продемонструвала виготовлення дизайнерського паперу з серветок та разом з педагогами зробили паперові пакети для святкових подарунків.

 

Результатом є  підвищення рівня не лише професійної майстерності, а й позитивних емоцій та гарного враження.

 

Дивитись фото