Підсумки проблемної теми закладу

Підсумки проблемної теми закладу

Пропонуємо вашій увазі електронну версію “Збірника “Грані науково-технічної творчості Запорізької області” №1 (2022).

 

Збірник є результатом спільної роботи педагогічного колективу комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради над впровадженням проблемної теми закладу: «ВПРОВАДЖЕННЯ STEM – ОСВІТИ В НАУКОВО-ТЕХНІЧНУ ТВОРЧІСТЬ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ЯК ЗАПОРУКА ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА АДАПТАЦІЇ ДО ЖИТТЯ В СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ» протягом 2018-2022 рр.

 

До збірника увійшли матеріали, які висвітлюють науково-теоретичні та практичні аспекти щодо розвитку напрямів STEM-освіти в закладі позашкільної освіти, пояснюються методологічні підходи проєктно-дослідної діяльності.

 

На сторінках збірника висвітлюються особливості використання елементів STEM-освіти у гуртках та відділах закладу за профілями: початкового технічного моделювання, художньо-технічного моделювання, науково-технічного (відділення МАН), інформаційно-технічного (відділ STEM-освіти).

 

Матеріали адресовано керівникам гуртків, методистам закладів позашкільної освіти, вчителям закладів загальної середньої освіти, батькам та всім зацікавленим питанням впровадження STEM-освіти в науково-технічну творчість учнівської молоді в умовах закладу позашкільної освіти.

 

Ірина Комиса – методист вищої категорії