Підсумкова травнева педрада

Підсумкова травнева педрада

31 травня 2022 року в КЗ «ЗОЦНТТУМ «Грані» відбулася педрада за темою: «Підсумки роботи закладу за 2021-2022 навчальний рік» під час якої її учасники: підбили підсумки діяльності закладу протягом року; запланували осучаснення програмно-методичного забезпечення освітнього процесу; обговорили стратегічні питання освітянського фронту у воєнний та повоєнний час. Доповідачами зроблено акцент на збереженні мережі гуртків, складу фахівців освітньої сфери, створення безпечних та комфортних умов освітнього середовища для всіх його учасників. Присутні на засіданні одноголосно констатували, що не дивлячись на складні умови, в яких перебувають всі заклади освіти Запорізької області через військову агресію російської федерації, в Центрі «Грані» освітній процес не зупиняється!

Педагогами закладу напрацьовано дистанційну модель навчання, яка дозволяє нашим вихованцям в умовах війни здобувати позашкільну освіту науково-технічного напряму: проведення занять онлайн, проведення конкурсів у дистанційному форматі, проведення майстер-класів для дітей внутрішньо переміщених, волонтерська робота, благодійні акції тощо.

Всі присутні на засіданні погодилися, що дітей потрібно відволікти, заспокоїти, підтримати у цей складний для всіх нас час, надати їм можливість відчути себе реалізованими і потрібними, а педагогам засвоїти важливий меседж «Працювати так, наче завтра вже перемога!».

Низку педагогів за професійний підхід до освітнього процесу було нагороджено Почесними грамотами Департаменту освіти і науки Запорізької обласної держадміністрації.

Спільними зусиллями та невтомною працею на освітньому фронті  педагоги Центру «Грані» продовжують наближати перемогу України!

 

Дивитись фото