Розпочинаємо освітній сезон 2022-2023

Розпочинаємо освітній сезон 2022-2023

31-го серпня в Центрі «Грані» відбулася педрада за темою: «Основні завдання навчально-виховної роботи КЗ «ЗОЦНТТУМ «Грані» ЗОР на 2022-2023 н.р.» під час якої її учасники: привітали нових педагогів, які в новому навчальному році приєдналися до нашої дружньої команди; обговорили осучаснення програмно-методичного забезпечення освітнього процесу; визначили перспективи та пріоритетні напрями організації дистанційного та змішаного форматів навчання в умовах воєнного стану з причини збройної агресії російської федерації.

Педагогами було одноголосно підтримано, що пріоритетом у педагогічній діяльності кожного педагогічного працівника закладу стає національно-патріотичне виховання дітей та молоді. Педагогічною радою було затверджено навчальний план закладу на 2022/2023 навчальний рік, педагогічне навантаження керівників гуртків, освітню програму закладу, розклад занять на перше півріччя, проведено інструктаж щодо дій у разі загрози та виникнення вибуху, виявлення вибухового пристрою або підозрілої речі.

Всі доповідачі зійшлися на думці, що педагоги закладу крім освітньої та виховної функції виконують важливу соціальну функцію, забезпечуючи  психологічну підтримку та організовуючи змістовне дозвілля для дітей із числа внутрішньо переміщених осіб; ефективно займаються патріотичним вихованням дітей та молоді, організовуючи військово-патріотичні заходи, благодійні, волонтерські акції, тощо.

Засідання педагогічної ради було націлено на плідне співробітництво, творче взаєморозуміння, бажання діяти та продовжувати освітянський фронт позашкілля.

Крокуємо разом до ПЕРЕМОГИ!

 

Дивитись фото