Скринька мрій моєї родини

Скринька мрій моєї родини

З давніх-давен найцінніші речі в родині зберігали у скриньках. Ці скрині були приховані від сторонніх очей і передавались із покоління в покоління як родинний скарб. Для одних таким скарбом були золото та срібло, для інших – рідкісна тканина та заморський одяг, а для когось – речі, які б нагадували про родину.

 

Так було раніше. А зараз скрині на полицях наших домівок займають зовсім не багато місця і зберігають в собі, найчастіше, ювелірні прикраси. І так само, як і наші пращури, ми вважаємо їх вміст скарбом родини.

 

Але, насправді, скарбом кожної людини є її родина: батько, матір, брати, сестри, дідусі, бабусі, чоловік, дружина, діти, онуки та інші. Цей перелік можна продовжувати нескінченно. Але це точно наймиліші та найдорожчі серцю люди.

 

І сьогодні, напередодні таких свят як День матері (10 травня) та Міжнародний день родини (15 травня) ми пропонуємо тобі, любий Друже, побути трохи чарівником.

 

Уяви, що серед своїх іграшок ти знайшов невелику і невідому тобі скриньку з написом «Я здійснюю мрії». А всередині – один аркуш білого паперу.

 

Є лише один спосіб помістити свої мрії до цієї скриньки. І цей спосіб – відтворити їх на білому аркуші…Як же цікаво мріяти! Якби все це відбулось насправді! А давай спробуємо створити диво разом?

 

Сьогодні такою скринькою для тебе стане наша сторінка у Фейсбуці. А тобі потрібно зробити КАРТУ МРІЙ СВОЄЇ РОДИНИ у вигляді колажу. Зробити такий колаж можна трьома способами:

 

  • у вигляді малюнку (фарбами, олівцями, крейдою, фломастерами тощо);
  • у вигляді аплікації;
  • у вигляді фотоколажу за допомогою комп’ютерних програм.

 

Фото створеного колажу разом з прізвищем та ім’ям автора, його віком потрібно надіслати на електронну адресу: sa.smirnova.anna@gmail.com до 17 травня включно. Темою листа вказати «Скринька мрій моєї родини». І ми обов’язково розмістимо твій колаж на нашій сторінці у Фейсбуці.

 

А вже 18 травня ти отримаєш електронний диплом Центру «Грані» за участь у фестивалі «Скринька мрій моєї родини».

 

Хто знає, може саме у тебе в шафі захована така скринька. А може кожна скринька є чарівною? А може і справді публікація у Фейсбуці надасть магічної сили для реалізації мрій твоєї родини? Давай разом це перевіримо!

 

Бажаємо тобі успіху та натхнення!

 

Переглянь приклади таких колажів і хутчіш створюй власний!