Увага! Онлайн-конкурс малюнків на тему “Діти – квіти України”

Увага! Онлайн-конкурс малюнків на тему “Діти – квіти України”

 

Цього тижня Конституція України відзначає свій 24-й День народження. Її однолітки зараз вже закінчили навчання у ВУЗах та почали прокладати свій шлях, будувати своє доросле життя у демократичній незалежній Україні.

 

Всі ми, поки ще були дітьми, мріяли скоріше подорослішати. А стаючи дорослими – не розуміємо, куди поспішали. Дитинство – найпрекрасніша пора у житті кожної людини. Воно наповнене мріями, надіями, безтурботною радістю та ароматом недільних матусиних пирогів. Дитинство не має знати, що таке війна, голод та самотність. Дитинство має бути захищено правом залишатись дитинством. І на його захисті стоїть саме Конституція та ми – дорослі, які дотримуються всіх прав, свобод та обов’язків у ній прописаних.

 

Напередодні святкування Дня Конституції України Центр “Грані” оголошує про проведення онлайн-конкурсу малюнків на тему “Діти – квіти України”. Які вони: щасливі і безтурботні українські дітлахи? Покажіть нам, якими Ви їх собі уявляєте і до чого нам, дорослим, потрібно прагнути, щоб втілити Ваше право мати справжнє дитинство.

 

Термін проведення конкурсу: 26 червня – 5 липня 2020 року.

 

Вік учасників: не обмежений.

 

Фото Ваших малюнків потрібно надіслати на електронну адресу sa.smirnova.anna@gmail.com до 20:00 5 липня 2020 року.

 

Всі надіслані роботи будуть представлені на сторінці Центру “Грані” у соціальній мережі Facebook за посиланням

 

Наше експертне журі визначить переможців, які отримають відповідні грамоти Центру “Грані”. Всі інші будуть нагороджені електронними грамотами за участь.

 

Бажаємо Вам творчого натхнення та мрійливого настрою!

 

І пам’ятайте – нам всім час від часу потрібно побути дітьми, щоб відпочивати від стрімкого руху повсякденного життя.