Юні техніки України – 2022

Юні техніки України – 2022

 

 

З метою впровадження нових методів масової роботи з дітьми в період пандемії COVID-19, для популяризації науково-технічної творчості, як одного з методів розвитку творчих здібностей у дітей та підлітків; виявлення та підтримки обдарованих, талановитих учнів, що мають креативне мислення; створення умов для розвитку творчого, інтелектуального, духовного потенціалу дітей, з 10 січня по 07 лютого 2022 р. був проведений обласний онлайн-конкурс з науково-технічної творчості «Юні техніки України – 2022».

 

У конкурсі брали участь здобувачі освіти закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Запорізької області віком від 6 до 14 років.

 

Онлайн-конкурс проводився за номінаціями: паперові моделі; моделі з пінопласту; моделі з деревини; моделі з готових наборів; моделі з конструктора ЛЕГО.

 

Було надіслано майже 400 різноманітних за формою та змістом робіт.

 

Кращі роботи були надані Токмацьким, Василівським та Еноргодарським  Центрами дитячої та юнацької творчості,  та станцією юних техніків м. Запоріжжя.

Всі роботи, які брали участь  у онлайн-конкурсі «Юні техніки України -2022» висвітлювались на сторінці Facebook Центру «Грані».

Підсумковий наказ конкурсу