Web-програмування

Web-програмування

 

WEB-ресурси з кожним днем все більше входять в наше повсякденне життя. Тому діти на заняттях з WEB-програмування розуміють чому проходять такі зміни та краще пристосовуються до них. Учні навчаються новими способами самостійно створювати сайти, розвивають увагу, вміння шукати інформацію в Інтернеті та розуміють як налаштувати комп’ютер для роботи з Інтернетом.

 

Мета: розвиток інтелектуальних, емоційно-ціннісних, креативних здібностей у вихованців гуртка.

 

На першому році навчання учні ознайомлюються з мовою розмітки даних HTML та починають розуміти як працювати у середовищі WEB. Знайомляться зі структурою сайтів, опановують базові знання з HTML та CSS, завдяки цьому краще розуміють WEB-простір.

 

У процесі розвитку навичок у WEB-програмуванні дитині доводиться розв’язувати цілу низку практичних проблем таких, як розуміння коду, вміння правильно упорядкувати код, прогнозувати, який результат покаже цей код. При розв’язанні цих проблем формуються: початкова логіка, базові навички абстрактного мислення, також покращується володіння комп’ютером та з’являється розуміння роботи структури Інтернет.

 

Дитина вчиться розумінню подачі інформації на сайті, правильній структурі розміщення цих даних на онлайн-ресурсі. При виконанні завдань з WEB- програмування виникає потреба у розширенні знань англійської мови, завдяки чому формується початковий рівень знань з англійської мови. Також на знаттях покращуються навички з математики та граматики української мови.

 

Навчання WEB-програмуванню покращує пам’ять завдяки тому, що діти вивчають нову інформацію та одразу її практикують на своїх сторінках.

 

Вік дітей: 10-18 років

 

Запис до гуртка за посиланням

 

Заняття безкоштовні